Szach-math

Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów (edycja 3)

Grupa A

  • A1: Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach
  • A2: XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  • A3: Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Poznaniu

Grupa A – terminarz

  • 10 IV 2018, PGSU Pniewy — 38. DLO Poznań 1:52 
  • 27 IV 2018, 38. DLO Poznań — SP67 Poznań
  • 16 V 2018, SP67 Poznań — PGSU Pniewy

Tabela

  1. 38. DLO Poznań        3pkt   52-1
  2. PGSU Pniewy             0pkt   1-52
  3. SP67 Poznań               -pkt    —

Grupa B

  • B1: Gimnazjum Dwujęzyczne im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
  • B2: Gimnazjum z International School of Poznań
  • B3: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim

Grupa B – terminarz

  • 10 IV 2018, SP2 Grodzisk Wlkp. — ISOP  9:6
  • 27 IV 2018, ISOP — GDKM Poznań
  • 16 V 2018, SP2 Grodzisk Wlkp. — GDKM Poznań

Tabela

  1. SP2 Grodzisk Wlkp. 2pkt  9-6
  2. ISOP                            1pkt   6-9
  3. GDKM Poznań          -pkt   —

Grupa C

  • C1: Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu
  • C2: Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu Społecznego Towarzystwa Oświatowego
  • C3: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
  • C4: Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu

Grupa C – terminarz

  • 10 IV 2018, SPSUUR Poznań — ZSS1UL Poznań  9:50.5
  • 10 IV 2018, SP2 Komorniki — ZSS Poznań  38:25
  • 27 IV 2018,  ZSS1UL Poznań — SP2 Komorniki
  • 27 IV 2018,  ZSS Poznań — SPSUUR Poznań
  • 16 V 2018,  SP2 Komorniki — SPSUUR Poznań
  • 16 V 2018,  ZSS1UL Poznań — ZSS Poznań

Tabela

  1. ZSS1UL Poznań    3pkt    50.5-9
  2. SP2 Komorniki     2pkt    38-25
  3. ZSS Poznań           0pkt    25-38
  4. SPSUUR Poznań  0pkt    9-50.5

WMM5 – finał

16 XII 2017

VIII LO Poznań – VI LO Poznań 14:0.5


I miejsce: VIII LO Poznań

II miejsce: VI LO Poznań

III miejsce: II LO Poznań

III miejsce: VII LO Poznań

WMM5 – półfinały

7 XII 2017

VII LO Poznań – VI LO Poznań          -2:23.5

VIII LO Poznań – II LO Poznań          40:15


Finał, 16 XII 2017, Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu

VIII LO Poznań – VI LO Poznań

WMM5 – ćwierćfinały

27 XI 2017

VII LO Poznań – LO Śrem 29:21

II LO Gniezno – VI LO Poznań 20:43

VIII LO Poznań – I LO Gniezno 29:16

I  LO Poznań – II LO Poznań 16:39


Półfinały

VII LO Poznań – VI LO Poznań

VIII LO Poznań – II LO Poznań

WMM5 – 1/8 finału

14 XI 2017

VII LO Poznań – ISOP Poznań 27:6

V LO Poznań – LO Śrem 11:13

II LO Gniezno – LO Grodzisk Wlkp. 29:27.5

LO Kościan – VI LO Poznań -2:7

III LO Poznań – I LO Gniezno 21:34

VIII LO Poznań – ZSK Poznań 46:15

LO MM Poznań – II LO Poznań 17.5:26.5

I LO Poznań – ZSE Poznań 30:-6


Ćwierćfinały

VII LO Poznań – LO Śrem

II LO Gniezno – VI LO Poznań

VIII LO Poznań – I LO Gniezno

I  LO Poznań – II LO Poznań

WMM5 – podsumowanie fazy grupowej

  1. VII LO Poznań 5pkt +70
  2. I LO Poznań 5pkt +37
  3. III LO Poznań 5pkt +31
  4. LO Kościan 5pkt +23
  5. II LO Gniezno 4pkt +28
  6. VIII LO Poznań 4pkt +27
  7. LO MM Poznań 3pkt +18
  8. V LO Poznań 3pkt +14
  9. LO Śrem 3pkt +2
  10. II LO Poznań 2pkt -8
  11. ZSK Poznań 2pkt -24
  12. LO Grodzisk Wlkp. 1pkt -13
  13. VI LO Poznań 1pkt -19
  14. I LO Gniezno 1pkt -28
  15. ZSE Poznań 0pkt -41
  16. ISOP Poznań 0pkt -45

1/8 Finału

(1-16) VII LO Poznań – ISOP Poznań

(2-15) I LO Poznań – ZSE Poznań

(3-14) III LO Poznań – I LO Gniezno

(4-13) LO Kościan – VI LO Poznań

(5-12) II LO Gniezno – LO Grodzisk Wlkp.

(6-11) VIII LO Poznań – ZSK Poznań

(7-10) LO MM Poznań – II LO Poznań

(8-9) V LO Poznań – LO Śrem

WMM5 – 3. kolejka

27 X 2017

(A) II LO Gniezno – I LO Gniezno  27:17.5 [2pkt-1pkt]

 

(B) II LO Poznań – VIII LO Poznań  34:42 [1pkt-2pkt]

 

(C) PS LO Poznań – VII LO Poznań -10:50 [0pkt-3pkt]

 

(D) V LO Poznań – III LO Poznań  34:39 [1pkt-2pkt]

 

(E) LO Grodzisk Wlkp. – ZSK Poznań  26:37 [0pkt-2pkt]

 

(F) LO MM Poznań – LO Kościan  36:37 [1pkt-2pkt]

 


 

Grupa A

  1. II LO Gniezno          4pkt   46.5-18.5   +28
  2. I LO Gniezno           1pkt   18.5-48.5   -28

Grupa B

  1. VIII LO Poznań       4pkt   80-53   +27
  2. II LO Poznań            2pkt   53-61     -8
  3. VI LO Poznań          1pkt   38-57    -19

Grupa C

  1. VII LO Poznań         5pkt   78-8   +70
  2. LO Śrem                   3pkt   40-38    +2
  3. PS LO Poznań         0pkt   0-72    -72

Grupa D

  1. III LO Poznań          5pkt   66-35     +31
  2. V LO Poznań           3pkt   59-45     +14
  3. ISOP Poznań          0pkt    7-52       -45

Grupa E

  1. I LO Poznan                    5pkt   53-16    +37
  2. ZSK Poznań                   2pkt     41-65    -24
  3. LO Grodzisk Wlkp.        1pkt   38-51     -13

Grupa F

  1. LO Kościan                   5pkt    49-26   +23
  2. LO MM Poznań           3pkt    67-49    +18
  3. ZSE Poznań                 0pkt     2-43      -41

 

WMM5 – 2. kolejka

18 X 2017

 

(B) VI LO Poznań – II LO Poznań 19:19 [1pkt – 1pkt]

 

(C) LO Śrem – PS LO Poznań 22:10 [2pkt – 0pkt]

 

(D) ISOP Poznań – V LO Poznań 6:25 [0pkt – 2pkt]

 

(E) I LO Poznań – LO Grodzisk Wlkp 14:12 [2pkt – 1pkt]

 

(F) ZSE Poznań – LO MM Poznań 12:31 [0pkt – 2pkt]


Grupa A

  1. II LO Gniezno       1   2pkt   19.5-1   +18.5
  2. I LO Gniezno        1   0pkt   1-19.5   -18.5

Grupa B

  1. VIII LO Poznań    1   2pkt   38-19   +19
  2. II LO Poznań        1    1pkt   19-19       0
  3. VI LO Poznań      2   1pkt   38-57    -19

Grupa C

  1. LO Śrem                2   3pkt   40-38    +2
  2. VII LO Poznań     1    2pkt   28-18   +10
  3. PS LO Poznań     1    0pkt   10-22    -12

Grupa D

  1. III LO Poznań      1     3pkt   27-1        +26
  2. V LO Poznań        1     2pkt   25-6      +19
  3. ISOP Poznań       2    0pkt    7-52       -45

Grupa E

  1. I LO Poznan               2     5pkt   53-16    +37
  2. LO Grodzisk Wlkp.   1      1pkt   12-14      -2
  3. ZSK Poznań               1     0pkt     4-39    -35

Grupa F

  1. LO Kościan                1    3pkt    12- -10   +22
  2. LO MM Poznań        1    2pkt    31-12      +19
  3. ZSE Poznań              2   0pkt     2-43       -41

 

WMM5 – 1. kolejka

10 X 2017

 

(A) I LO Gniezno – II LO Gniezno 1:19.5 [0pkt – 2pkt]

 

(B) VIII LO Poznań – VI LO Poznań 38:19 [2pkt – 0pkt]

 

(C) VII LO Poznań – LO Śrem 28:18 [2pkt – 1pkt]

 

(D) III LO Poznań – ISOP Poznań 27:1 [3pkt – 0pkt]

 

(E) ZSK Poznań – I LO Poznań 4:39 [0pkt – 3pkt]

 

(F) LO Kościan – ZSE Poznań 12:-10 [3pkt – 0pkt]

Wielkopolskie Mecze Matematyczne (edycja 5) – losowanie

Grupa A

I LO GNIEZNO
II LO GNIEZNO

10 X 2017 I LO Gniezno – II LO Gniezno
27 X 2017 II LO Gniezno – I LO Gniezno

Grupa B

VIII LO POZNAŃ
VI LO POZNAŃ
II LO POZNAŃ

10 X 2017 VIII LO Poznań – VI LO Poznań
18 X 2017 VI LO Poznań – II LO Poznań
27 X 2017 II LO Poznań – VIII LO Poznań

Grupa C

VII LO POZNAŃ
LO ŚREM
PS LO POZNAŃ

10 X 2017 VII LO Poznań – LO Śrem
18 X 2017 LO Śrem – PS LO Poznań
27 X 2017 PS LO Poznań – VII LO Poznań

Grupa D

III LO POZNAŃ
ISOP POZNAŃ
V LO POZNAŃ

10 X 2017 III LO Poznań – ISOP Poznań
18 X 2017 ISOP Poznań – V LO Poznań
27 X 2017 V LO Poznań – III LO Poznań

Grupa E

ZSK POZNAŃ
I LO POZNAŃ
LO GRODZISK WLKP.

10 X 2017 ZSK Poznań – I LO Poznań
18 X 2017 I LO Poznań – LO Grodzisk Wlkp.
27 X 2017 LO Grodzisk Wlkp. – ZSK Poznań

Grupa F

LO KOŚCIAN
ZSE POZNAŃ
LO MM POZNAŃ

10 X 2017 LO Kościan – ZSE Poznań
18 X 2017 ZSE Poznań – LO MM Poznań
27 X 2017 LO MM Poznań – LO Kościan