Szach-math

Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów (edycja 3)

Grupa A

  • A1: Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach
  • A2: XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  • A3: Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Poznaniu

Grupa A – terminarz

  • 10 IV 2018, PGSU Pniewy — 38. DLO Poznań 1:52 
  • 27 IV 2018, 38. DLO Poznań — SP67 Poznań 40:32
  • 16 V 2018, SP67 Poznań — PGSU Pniewy 39:16

Tabela

  1. 38. DLO Poznań        5pkt   92-33
  2. SP67 Poznań               4pkt   71-56
  3. PGSU Pniewy             0pkt   17-91

Grupa B

  • B1: Gimnazjum Dwujęzyczne im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
  • B2: Gimnazjum z International School of Poznań
  • B3: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim

Grupa B – terminarz

  • 10 IV 2018, SP2 Grodzisk Wlkp. — ISOP  9:6
  • 27 IV 2018, ISOP — GDKM Poznań   47:21
  • 16 V 2018, SP2 Grodzisk Wlkp. — GDKM Poznań  28:34

Tabela

  1. ISOP                            4pkt   53-30
  2. SP2 Grodzisk Wlkp. 3pkt   37-40
  3. GDKM Poznań          2pkt   55-75

Grupa C

  • C1: Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu
  • C2: Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu Społecznego Towarzystwa Oświatowego
  • C3: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
  • C4: Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu

Grupa C – terminarz

  • 10 IV 2018, SPSUUR Poznań — ZSS1UL Poznań  9:50.5
  • 10 IV 2018, SP2 Komorniki — ZSS Poznań  38:25
  • 27 IV 2018,  ZSS1UL Poznań — SP2 Komorniki  38:28
  • 27 IV 2018,  ZSS Poznań — SPSUUR Poznań 33:38
  • 16 V 2018,  SP2 Komorniki — SPSUUR Poznań 40:39
  • 16 V 2018,  ZSS1UL Poznań — ZSS Poznań 38:39

Tabela

  1. ZSS1UL Poznań    6pkt    136.5-76
  2. SP2 Komorniki     5pkt    106-102
  3. ZSS Poznań            3pkt    97-114
  4. SPSUUR Poznań  3pkt    86-123.5

Klasyfikacja drużyn z miejsc pierwszych

Uwaga: W przypadku drużyny ZSS1UL Poznań pod uwagę są brane wyniki z drużynami, które w grupie zakończyły rywalizację odpowiednio na miejscu drugim i trzecim.

  1. 38. DLO Poznań     5pkt  92-33 +59,  etykieta: 1
  2. ISOP                          4pkt 53-30 +23,  etykieta: 2
  3. ZSS1UL Poznań      3pkt 76-67    +3,  etykieta: 3

Klasyfikacja drużyn z miejsc drugich

Uwaga: W przypadku drużyny SP2 Komorniki pod uwagę są brane wynik z drużynami, które w grupie zakończyły rywalizację odpowiednio na miejscu pierwszym i trzecim.

  1. SP67 Poznań               4pkt   71-56   +15, etykieta: 4
  2. SP2 Komorniki           3pkt  66-63   +3
  3. SP2 Grodzisk Wlkp.  3pkt   37-40   -3

Półfinały

  • (e1-e4) 38. DLO Poznań – SP67 Poznań    40:15
  • (e2-e3) ISOP – ZSS1UL Poznań                    10:19

Finał

  • 38. DLO Poznań – ZSS1UL Poznań                33:4

Klasyfikacja końcowa

I miejsce: XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

II miejsce: ZSS nr 1 im. św. U. Ledóchowskiej w Poznaniu STO

III miejsce: Gimnazjum z International School of Poznań

III miejsce: SP nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 komentarze dla “Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów (edycja 3)”