Szach-math

Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów (edycja 3)

Grupa A

  • A1: Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach
  • A2: XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  • A3: Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Poznaniu

Grupa A – terminarz

  • 10 IV 2018, PGSU Pniewy — 38. DLO Poznań 1:52 
  • 27 IV 2018, 38. DLO Poznań — SP67 Poznań
  • 16 V 2018, SP67 Poznań — PGSU Pniewy

Tabela

  1. 38. DLO Poznań        3pkt   52-1
  2. PGSU Pniewy             0pkt   1-52
  3. SP67 Poznań               -pkt    —

Grupa B

  • B1: Gimnazjum Dwujęzyczne im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
  • B2: Gimnazjum z International School of Poznań
  • B3: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim

Grupa B – terminarz

  • 10 IV 2018, SP2 Grodzisk Wlkp. — ISOP  9:6
  • 27 IV 2018, ISOP — GDKM Poznań
  • 16 V 2018, SP2 Grodzisk Wlkp. — GDKM Poznań

Tabela

  1. SP2 Grodzisk Wlkp. 2pkt  9-6
  2. ISOP                            1pkt   6-9
  3. GDKM Poznań          -pkt   —

Grupa C

  • C1: Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu
  • C2: Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu Społecznego Towarzystwa Oświatowego
  • C3: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
  • C4: Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu

Grupa C – terminarz

  • 10 IV 2018, SPSUUR Poznań — ZSS1UL Poznań  9:50.5
  • 10 IV 2018, SP2 Komorniki — ZSS Poznań  38:25
  • 27 IV 2018,  ZSS1UL Poznań — SP2 Komorniki
  • 27 IV 2018,  ZSS Poznań — SPSUUR Poznań
  • 16 V 2018,  SP2 Komorniki — SPSUUR Poznań
  • 16 V 2018,  ZSS1UL Poznań — ZSS Poznań

Tabela

  1. ZSS1UL Poznań    3pkt    50.5-9
  2. SP2 Komorniki     2pkt    38-25
  3. ZSS Poznań           0pkt    25-38
  4. SPSUUR Poznań  0pkt    9-50.5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 komentarze dla “Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów (edycja 3)”